Nové mapy pre Audi A4 B9: Systém MIB HS a MIB2 MHI2

Vítame vás z nášho servisu, kde sme nedávno mali skvelú príležitosť pracovať na dvoch Audi A4 B9. Tieto vozidlá, ktoré sa už stali synonymom pre spoľahlivosť a výkon, prichádzajú so špičkovými navigačnými systémami. A práve tieto systémy sme mali radosť aktualizovať na ich najnovšie mapy pre Európu.

Prvým vozidlom, ktoré sme privítali v našej dielni, bol Audi A4 B9 vybavené systémom MIB HS. Pre túto verziu sme mali k dispozícii najnovšie mapy na rok 2024 pre celú Európu. Aktualizácia prebiehala hladko a v krátkom čase bol náš zákazník pripravený na bezstarostnú cestu bez obáv o aktuálnosť svojich navigačných údajov.

Druhým vozidlom, ktoré sme mali tú česť privítať, bolo ďalšie Audi A4 B9, tentoraz so systémom MIB2 MHI2. Pre tento systém sme mali ešte k dispozícii novšie mapy, ktoré pokryjú nielen rok 2024, ale aj 2025. Tento upgrade priniesol našim zákazníkom nielen aktuálne mapové údaje, ale aj perspektívu budúcich ciest s najnovšími aktualizáciami.

S našimi odborníkmi a špičkovými nástrojmi sme zabezpečili, že tieto dve Audi A4 B9 sú teraz plne vybavené pre svoje ďalšie dobrodružstvá na cestách. Veríme, že naša práca prinesie našim zákazníkom nielen pocit bezpečia, ale aj radosť z cestovania.

Ak aj vy vlastníte Audi a chcete mať najnovšie mapy pre váš navigačný systém, neváhajte nás kontaktovať a my sa postaráme o vašu bezstarostnú jazdu. Vaša spokojnosť je našou prioritou.

Ďakujeme za dôveru,

Tím Navimaps