­čÜŚ­čîč Cestujte so ┼ít├Żlom: YouTube a Netflix – z├íbava nielen pre deti v aute!­čîł

Navimaps pon├║ka ┼ípeci├ílnu d├ívku pote┼íenia a z├íbavy. S aktiv├íciou sledovania YouTube a Netflix priamo vo va┼íom aute sa deti m├┤┼żu te┼íi┼ą na ka┼żd├║ cestu, zapojen├ę do svojho vlastn├ęho sveta ob─ż├║ben├Żch vide├ş a rozpr├ívok.

Z├í┼żitok pre v┼íetk├Żch cestuj├║cich:

U┼ż nie je potrebn├ę zn├í┼ía┼ą dlh├ę hodiny v aute bez ak├ęhoko─żvek z├íbavn├ęho obsahu. S novou slu┼żbou od Navimaps m├┤┼żete teraz pr├şstupova┼ą k svojim ob─ż├║ben├Żm vide├ím na YouTube a Netflix priamo cez palubn├Ż syst├ęm v├í┼ího auta. T├íto funkcia prin├í┼ía pote┼íenie nielen pre deti, ale pre cel├║ rodinu.

R├Żchla aktiv├ícia a jednoduch├ę ovl├ídanie:

Navimaps zabezpe─Źuje, ┼że aktiv├ícia sledovania YouTube a Netflix je jednoduch├í a r├Żchla. Klienti m├┤┼żu vyu┼żi┼ą t├║to slu┼żbu s minim├ílnym ├║sil├şm a za─Źa┼ą si u┼ż├şva┼ą svoje ob─ż├║ben├ę vide├í okam┼żite. S jednoduch├Żm ovl├ídan├şm na palubnej doske alebo pomocou hlasov├Żch pr├şkazov sa m├┤┼żete pohodlne ponori┼ą do sveta z├íbavy.

Z├íbava na ka┼żdej ceste:

─îi u┼ż cestujete do pr├íce, do ┼íkoly alebo na dovolenku, nov├í funkcia od Navimaps zabezpe─Ź├ş, ┼że va┼íe cesty bud├║ pr├şjemnej┼íie a z├íbavnej┼íie. U┼żite si ob─ż├║ben├ę seri├íly, filmy, hudbu a vide├í, kedyko─żvek to bude potrebn├ę.

Vytvorte si vlastn├Ż cestovn├Ż playlist:

S mo┼żnos┼ąou pr├şstupu k YouTube a Netflix m├┤┼żete vytvori┼ą vlastn├Ż cestovn├Ż playlist, ktor├Ż v├ím bude sprev├ídza┼ą na ka┼żdej ceste. Nech u┼ż preferujete vzru┼íuj├║ce vide├í, vzdel├ívacie programy alebo ob─ż├║ben├ę detsk├ę anim├ície, s Navimaps m├íte v┼íetko pod kontrolou.

Záver:

Navimaps n├ím prin├í┼ía revolu─Źn├Ż sp├┤sob, ako vyu┼żi┼ą ─Źas str├íven├Ż v aute. S aktiv├íciou sledovania YouTube a Netflix sa cesty st├ívaj├║ pr├şjemn├Żm z├í┼żitkom pre cel├║ rodinu. Zbavte sa nudn├Żch ciest a pretransformujte svoje auto na miesto z├íbavy a relaxu s Navimaps!