KÓDOVANIE FUNKCIÍ

FORD

DOROBENIE NAVIGÁCIE PRE SYNC2

Pokiaľ vozidlo Ford obsahuje jednotku Sync2, ale neobsahuje navigáciu, je možné túto navigáciu pomerne ľahko dorobiť. Tento úkon vykonávame na počkanie vrátane inštalácie najnovšej mapy celej Európy.

PRISVECOVANIE DO ZÁTAČIEK (CORNERING)

Pri novších modeloch Ford je možné aktivovať prisväcovanie do zákrut hmlovkami. Na čo je to dobré? Predtým Vám osvieti priestor kam odbočujete…

NOVÉ FARBY NA NAVIGÁCIU SYNC3

Prečo neoživiť navigáciu inou farbou alebo celou novou farebnou témou? Aj to je možné…

KONVERZIA US VERZIA NAVIGÁCIA SYNC3 NA EU

Máte vozidlo Ford dovezené z USA a nefunguje Vám správne rádio, navigácia a nejdú nahrať mapy? Navigáciu Sync3 dokážeme preprogramovať na EU verziu a to vrátane nových máp.

DIGITÁLNY UKAZOVATEĽ RÝCHLOSTI

Digitálny ukazovateľ rýchlosti je možné dokodovať na plne digitálnych budíkoch v nových modeloch značky Ford

ZAMKNUTIE DVERÍ PO ROZJAZDE

Chcete mať možnosť automatického zamknutia dverí po rozjazde vášho vozidla? Pokiaľ túto funkciu vo Vašom vozidle nemáte, u nás ju dokážeme dokódovať.

ZOBRAZENIE TLAKU PNEUMATÍK

Chýba Vám zobrazenie tlaku pneumatík na Vašom Forde? Túto funkciu dokážeme dokodovať pre plne digitálne budíky, ktoré sú použité v novších modeloch vozidiel Ford.

UKAZOVATEĽ HISTÓRIA SPOTREBY

Každý sleduje spotrebu svojho vozidla. Prečo nemať tento údaj ešte prehľadnejší. Je možné nastaviť zobrazenie histórie spotreby.

DIGITÁLNY UKAZOVATEĽ RÝCHLOSTI

Pre vozidlá vybavené palubným počítačom Convers+ som schopní dorobiť ukazovateľ digitálnej rýchlosti

AKTIVÁCIA CROSS TRAFFIC

Varovanie Cross Traffic Alert je súčasťou informačného systému mŕtveho uhla (BLIS). Bol skonštruovaný tak, aby vás varoval pred vozidlami, ktoré sa blížia k zadnej časti vozidla z boku, keď je vaše vozidlo na spiatočke. Pokiaľ cúvate z priestoru priečne zaparkovaných áut a máte obmedzenú viditeľnosť, pri detekcii protiidúcich vozidiel zaznie výstraha Cross Traffic Alert. A dokáže aj vozidlo zastaviť.