Navigácia ZADARMO vo Vašom aute pre Mazdu a Suzuki.

Ako získať navigáciu pre vaše auto bezplatne? V dnešnej dobe je navigácia v aute neodmysliteľnou súčasťou každého automobilového vozidla. Navigácia je dôležitá pre mnoho vodičov, a preto sme sa rozhodli ponúknuť svojim zákazníkom aktualizovať si zadarmo mapy do navigácie pre značky Mazda a Suzuki.

Vozidlá vyrobené od roku 2015 od spoločnosti Suzuki a Mazda, ktoré disponujú veľkou dotykovou obrazovkou majú možnosť rozšíriť svoje rozhranie o plnohodnotnú navigáciu úplne zadarmo. Potrebné je iba zadovážiť si od nás navigačnú SD kartu s aktualizáciou máp a všetko kódovanie a licencie pre spustenie navigačného menu už zabezpečíme my tak, aby vo vašom zariadení pracovala navigácia s najnovšou aktualizáciou na rok 2023.

Mazda a Suzuki poskytujú svojim zákazníkom možnosť vylepšiť svoje autá pomocou ich navigačných systémov – Mazda Connect Navigation a Suzuki Navigation SLDA. Tieto systémy poskytujú jednoduchú a intuitívnu navigáciu, informácie o doprave v reálnom čase a možnosti vylepšenia trasy.

V prípade potreby, vždy radi a ochotne pomôžeme alebo poradíme.

Kontaktujte nás mailom: info@navimaps.sk